Senior JavaScript Developer

· n/a, n/a
Employment Type Civil/Employment/B2B
Minimum Experience Experienced

Booksy to polski startup oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i pretendentem do zostania kolejnym polskim jednorożcem! Z naszej aplikacji korzysta już 20 mln użytkowników w 100 krajach na całym świecie!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta. Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Obecnie poszukujemy do naszych zespołów doświadczonych Senior JavaScript Developerów, którzy zajmą się rozwojem aplikacji konsumenckiej i biznesowej, jej utrzymaniem i wdrażaniem poprawek/ulepszeń oraz tworzeniem rozwiązań z zakresu płatności.

Technologie, których używamy:

  • Wymagane: JavaScript, TypeScript, Vue 2.x, Vue 3.x, Vuex/Pinia, Jest
  • Mile widziane: NuxtJS, Cypress

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie i dostarczanie oprogramowania,
  • Bieżące utrzymywanie i rozwój aplikacji,
  • Implementacja testów automatycznych,
  • Przygotowywanie dokumentacji,
  • Udział w Code Review,
  • Dbałość i odpowiedzialność za jakość dostarczanego kodu.

Nasze wymagania:

  • Jeżeli komercyjnie programujesz w JavaScript od min. 4 lat oraz:
    • Znasz bardzo dobrze Vue 2.x i 3.x,
    • Pracujesz z narzędziami: Jest i Cypress, a znajomość frameworku NuxtJS będzie mile widziana,
    • Masz doświadczenie w pisaniu aplikacji opartych o REST API,
    • Twój angielski jest na poziomie min. B1/B2 i pozwala na swobodną komunikację,
    • Masz umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej.

Co oferujemy:

  • Potrafimy docenić doświadczenie oraz zaangażowania,
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy (🥳sprawdź i dowiedz się o nas więcej!),
  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę zdalną oraz możliwość korzystania z naszych dwóch biur w Warszawie lub Bielsku-Białej,
  • Realny wpływ na kształt aplikacji używanych przez kilka milionów użytkowników,
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty multisport, darmowe zajęcia online z języka angielskiego,
  • Wiele innych atrakcji :)

Brzmi interesująco? Aplikuj wypełniając formularz rekrutacyjny :) Czekamy na Ciebie!

~ Zespół Booksy

Thank You

Your application was submitted successfully.

  • Location
    n/a, n/a
  • Employment Type
    Civil/Employment/B2B
  • Minimum Experience