Accounting Specialist

· Remote, --
Employment Type Civil/Employment/B2B
Minimum Experience Mid-level

Booksy to polski startup założony w 2015 r., oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta. Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Aktualnie do jednego z naszych zespołów szukamy osoby na stanowisko Accounting Specialist.

Twój zakres obowiązków:

  • Księgowanie krajowych i zagranicznych faktur kosztowy.
  • Kontrola formalno-prawna dokumentów księgowych.
  • Weryfikacja i rozliczanie wydatków związanych z podróżami służbowymi pracowników.
  • Rozliczanie kart kredytowych pracowników.
  • Rozliczanie i uzgadnianie sald kont.
  • Potwierdzenie sald z kontrahentami.
  • Przygotowywanie zestawień na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca.
  • Zaangażowanie w optymalizację procesów finansowo-księgowych oraz poszukiwanie dla obszarów wymagających poprawy i usprawnienia.
  • Współpraca przy sporządzaniu sprawozdań finansowych, w tym skonsolidowanych.
  • Przygotowanie dokumentów związanych z badaniem sprawozdań finansowych.
  • Archiwizacja dokumentów księgowych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane księgowość lub finanse).
  • 2 lata doświadczenie w księgowości.
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości, znajomość MSSF, dodatkowym atutem będzie US GAAP.
  • Praktyczna znajomość procesów finansowych, księgowych i sprawozdawczych.
  • Dobra znajomość programów klasy ERP, znajomość MS Dynamics będzie dodatkową zaletą.
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel.
  • Angielski na poziomie min. B1/B2 - pracujemy globalnie.

Co oferujemy:

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb oraz elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej lub w jednym z naszych dog-friendly biur (Warszawa, Bielsko-Biała)
  • Pracę w zgranym zespole zawsze gotowym do pomocy (🥳sprawdź i dowiedz się o nas więcej!).
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku - mamy zespoły w 6 krajach, w tym w USA, Hiszpanii oraz UK!
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, karty Multisport, ubezpieczenie na życie, darmowe zajęcia online z języka angielskiego, platformę kafeteryjną i wiele wiele więcej :)

Brzmi interesująco? Aplikuj wypełniając formularz rekrutacyjny :) Czekamy na Ciebie!

~ Zespół Booksy

Thank You

Your application was submitted successfully.

  • Location
    Remote, --
  • Employment Type
    Civil/Employment/B2B
  • Minimum Experience
    Mid-level