Payments Strategy Expert

· Remote, n/a
Employment Type Civil/Employment/B2B
Minimum Experience Experienced

Booksy to polski startup założony w 2015 r., oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta. Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Jako Payments Strategy Expert w Booksy dołączysz do zespołu Payments zajmującego się:

  • Płatnościami za wizyty w aplikacji konsumenckich: Pay-by-app
  • Ofertą naszych własnych terminali kartowych: Booksy Card Reader
  • Narzędziami ochrony salonów przed zbyt późnym anulowaniem wizyty: No-Show Protection

Twój zakres obowiązków:

  • Budowanie strategii rozwoju płatności na poszczególnych rynkach
  • Modelowanie i wycena inicjatyw
  • Ocena rynków pod kątem ich potencjału, otoczenia rynkowego i dobrania product-market fit
  • Segmentacji klientów biznesowych oraz konsumentów
  • Wybór strategii komercyjnych na danym rynku

Nasze wymagania:

  • Masz co najmniej 4 letnie doświadczenie w branży e-commerce (najlepiej stricte płatności bądź marketplace)
  • Świetnie poruszasz się w danych rynkowych
  • Łączysz kropki na poziomie strategicznym i syntetyzujesz trendy z danymi wewnętrznymi
  • Dobrze modelujesz inicjatywy biznesowe
  • Najzwyczajniej obojętność jest ci obca i zależy Ci na jakości Twojej pracy

Co oferujemy:

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb oraz elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej lub w jednym z naszych dog-friendly biur (Warszawa, Bielsko-Biała)
  • Pracę w zgranym zespole zawsze gotowym do pomocy (🥳sprawdź i dowiedz się o nas więcej!).
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku - mamy zespoły w 8 krajach, w tym w USA, Brazylii oraz UK!
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, karty Multisport, ubezpieczenie na życie, darmowe zajęcia online z języka angielskiego, platformę kafeteryjną i wiele wiele więcej :)

Brzmi interesująco? Aplikuj wypełniając formularz rekrutacyjny :) Czekamy na Ciebie!

~ Zespół Booksy

Thank You

Your application was submitted successfully.

  • Location
    Remote, n/a
  • Employment Type
    Civil/Employment/B2B
  • Minimum Experience